Jeśli potrzebujesz samochodu na miesiąc lub dłużej, może się okazać, że wynajem długoterminowy jest naprawdę dobrym rozwiązaniem. Długoterminowe wypożyczenie samochodu ma rzeczywiście wiele zalet.

Jednym z powodów wypożyczenia samochodu na miesiąc lub dłużej jest możliwość tymczasowego pobytu w obcym kraju lub innym miejscu w charakterze studenta lub stałej pracy nad projektem biznesowym. Będziesz musiał zostawić własny samochód w domu, więc korzystanie w takim przypadku z wynajmu dlugoterminowego jest bardzo koszystne, abyś mógł jechać do pracy, szkoły, załatwiać swoje sprawy oraz spędzać czas wolny tak jak chcesz.

Być może na razie nie masz samochodu, ale kiedy wynajmujesz samochód na miesiąc lub dłuzej, możesz mieć nieograniczoną swobodę poruszania się i robienia tego, co chcesz, bez kłopotów z miejskimi taksówkami, metrem, pociągami, autobusami lub innymi środkami transportu publicznego. Możesz iść i robić, co chcesz i kiedy chcesz.

Korzystając z wynajmu długoterminowego ponosimy stałą miesięczną opłatę za usługę mobilności, w której zawarte są koszty takie jak:

– okresowe przeglądy techniczne,
– ubezpieczenie,
– opony oraz ich wymiana.

Korzystanie z wynajmu długoterminowego w wypożyczalni MyCaRent jest korzystną inwestycją dla każdej firmy oraz użytkownika indywidualnego, dzięki której możemy dokładnie zaplanować budżet oraz zaoszczędzić czas i pieniądze w porównaniu do standardowego zakupu lub leasingu auta, zapewniając sobie przy tym korzyści płynące z posiadania samochodu.

Segment B

Skoda Fabia 1.0 MPI 75 KM

1 miesiąc – 1 790 zł (limit 4 000 km/miesiąc)
2 miesiące i więcej – 1 700 zł (limit 3 500 km/miesiąc)

Kaucja – 300 zł

Segment C+

Skoda Octavia Combi 1.4 TSI 150 KM

1 miesiąc – 2 690 zł (limit 4 000 km/miesiąc)
2 miesiące i więcej – 2 540 zł (limit 3 500 km/miesiąc)

Kaucja – 500 zł